Hızlı İletişim

Marka Kimliği Bileşenleri İçin İyi Mühendislik ve Üretim Uygulamaları

icon_widget_image Ömerli Mah. Kurtini Sokak No:22 Hadımköy / Arnavutköy icon_widget_image +90 (212) 771 50 50 icon_widget_image info@dsign.com.tr

Dsign, İstanbul Uluslararası Havalimanı’na (IST) 30 kilometre (18 mil) uzaklıktadır.

Image Alt

Nasıl Çalışırız

Marka kimliği bileşenleri için üstün kalitede üretim ve ileri mühendislik uygulamaları

NASIL ÇALIŞIRIZ

Proje yönetiminin ilk aşamasında, teknik çizim ve tasarım dosyalarında yer alan ürün detaylarını inceleriz. İnceleme sonrasında ürünün nasıl birleştiği, neler istendiğini, projenin ne kadar uygulanabilir olduğunu tespit ederiz.

Maliyet analizi, proje yönetiminin en kilit konusudur. Projeyi analiz ettikten sonra, hedef fiyat, kalite ve üretim süresini göz önünde bulundurarak projeyi başarılı bir şekilde tamamlamak için en uygun maliyeti çıkarırız.

Bütçe onaylandığı zaman materyal ve üretim tekniklerini dikkate alarak projenin teknik çizimlerini yapar ve üretime aktarırız.

Projeler üretime aktarıldıktan sonra detaylara bağlı olarak projede çalışacak ekiplerimizi belirleriz. Üretimde ihtiyacımız olacak ham madde stoğumuzu kontrol ederiz, teminini sağlarız. Bununla birlikte üretimdeki öncelik sırasını düzenler ve üretimin bir zaman takvimini oluştururuz.

Kullandığımız teknik ve teknolojiler, müşterimize yüksek kalitede ürünler sunmamıza imkan vermektedir. İçerisinde ahşap, akrilik, metal, boya, gibi ana hammaddelerin işlenmesini gerektiren ürünler 3 eksen, 5 eksen, CNC ve lazer teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretilmektedir.

Müşterimizin gereksinim duyduğu çözüm için tecrübeli lojistik ekibimizle birlikte ürünlerin zamanında ve bütçeye uygun olarak teslim edilmesini sağlarız. İhtiyaca göre yerel ve uluslararası partnerle ile iş birlikleri gerçekleştiririz.

Proje ekipleriyle iletişim, yerinde keşif ve analiz ile sahada sorunsuz ve kısa sürede montaj yapılabilmesi için zemin hazırlanır. Uzun yıllara dayanan mesleki deneyime sahip saha montaj ekipleriyle birlikte projelerini uyguladığımız müşteri/marka sahipleriyle kararlaştırılan tarihte tam zamanında ve istenildiği gibi kusursuz bir şekilde ürünlerin montajı gerçekleşir.