Hızlı İletişim

Marka Kimliği Bileşenleri İçin İyi Mühendislik ve Üretim Uygulamaları

icon_widget_image Ömerli Mah. Kurtini Sokak No:22 Hadımköy / Arnavutköy icon_widget_image +90 (212) 771 50 50 icon_widget_image info@dsign.com.tr

Dsign, İstanbul Uluslararası Havalimanı’na (IST) 30 kilometre (18 mil) uzaklıktadır.

Kalite, Çevre ve İSG Politikası

 
 

DSIGN olarak çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, üst yönetimce desteklenen, çalışanlarımızca benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş.’nin kurumsal anlayışı, sosyal sorumluluğu ve paylaştığı değerler ile uyum sağlamaktadır.

Kalite Politikamız

DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş. kurumsal hedeflerimizdeki başarımızı, kalite bilincimizi sürekli olarak geliştirerek sağlayacağız. Yüksek kalitede ürünler sunarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayıp, doğru planlama yaparak kaynak ve zaman israfını önleyeceğimizi, üretimden montaj aşamasına kadar uyguladığımız süreçlerin performansını bütün sahalarda izleyerek ve takip ederek sektörde lider konuma ulaşmayı, standartlara uygun; en uygun kalitede, ekonomik, güvenli ve hatasız ürün ve emniyetli hizmet sunmayı, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımızın, daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini yükseltmeyi, verilen eğitimlerle çalışanlarımızı ve sistemimizi sürekli geliştirmeyi ve tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş.’ de sağlık, emniyet ve çevre sorumlulukları, işimizin ayrılmaz parçasıdır.

Bu amaçla

Faaliyetlerimizi Kalite, Çevre ve İSG mevzuatlarına ve hukuken bağlı bulunduğumuz tüm kuruluşların standartlarına uygun olarak gerçekleştirmeyi, Kalite, Çevre ve İSG risklerini belirleyerek, kontrol ederek ve düzeltici faaliyetlerde bulunarak riskleri, iş kazalarını, sağlık bozulmalarını ve çevre kazalarını en aza indirmeyi, faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevreye etkilerini asgari düzeye indirmek, çevre kirliliğini önlemek ve faaliyetlerimizden kaynaklanacak ölüm, yaralanma ve sağlık bozulmalarından çalışanlarımızı korumayı, tüm çalışanlarımıza bireysel Kalite, İSG ve Çevre Sorumluluklarının farkında olmalarını sağlayacak eğitimler vereceğimizi, Çalışanlara; bulunmaları halinde çalışan temsilcilerine danışılması ve katılımlarının sağlanmayı, Çevre ve İSG performansını gözden geçirerek ve performansını izleyerek sürekli gelişmesini sağlamayı, taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda alışveriş yapan insan. Verdiğimiz her hizmet ve ürettiğimiz her ürünle yaşadığımız topluma kalıcı estetik değerler katmak ve marka deneyiminin yaşandığı mekanlar ve ürünler yaratmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve  Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir yapıda  en yüksek katma değeri sunarak sektörünün öncü firmaları arasında yer almak vizyonumuzdur. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelmemize yardımcı oluyor. Biz geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü bir idealimiz ve yapacak çok şeyimiz var.

 

Yönetim Kurulu Üyesi & Genel Müdür