Hızlı İletişim

Marka Kimliği Bileşenleri İçin İyi Mühendislik ve Üretim Uygulamaları

icon_widget_image Ömerli Mah. Kurtini Sokak No:22 Hadımköy / Arnavutköy icon_widget_image +90 (212) 771 50 50 icon_widget_image info@dsign.com.tr

Dsign, İstanbul Uluslararası Havalimanı’na (IST) 30 kilometre (18 mil) uzaklıktadır.

Image Alt

Hakkımızda

Her marka sahibine ve marka mimarına, inovatif proje yönetimi çözümleri sunarız.

HAKKIMIZDA

1985’ten bugüne

Dsign’ın endüstriyel reklamcılık alanındaki üretim faaliyetleri 1985 yılında başladı. İlk üretime başladığı yıllardan itibaren bilinen markaların kalite beklentilerine uygun üretim felsefesini benimsedi. Sektörel olarak çeşitliliği ön planda tuttu. İlk üretimlerini perakende mağazacılık sektöründe şubeleşmiş markalar için yaptı. Dsign’ın zaman içinde gelişen kalite standartlarını sağlayarak yüksek adetli üretim yapma becerisi diğer sektörlerin ihtiyacı olan ürünleri de üretebilmesini sağladı. Hizmet verdiği mağazacılık sektörünü, finans, otomotiv, beyaz eşya, tekstil, telekomünikasyon, perakende gibi sektörler takip etti.

Investors

Ulusal ve global markaların marka deneyimi unsuru olarak kullandıkları ürünler çeşitlendikçe bu çeşitliliğe cevap verebilmek adına üretim becerilerini geliştirdi ve pek çok teknolojik yatırım yaptı. Bugün itibariyle Dsign birçok global ve ulusal markaya tek merkezden çoklu çözümler sunabilen, markanın tüm ihtiyaçlarını tek noktadan çözebilecek yeterlilikteki Avrupa’daki nadir kurumlardandır.

Dsign yeterlilikleri sayesinde birçok global ve ulusal markanın tanımlı tedarikçi listesine girmiş, kalitesini ve hızını kanıtlamış, 20.000 metrekare alanda birçok marka deneyim unsurunu üretebilen Avrupa’nın en yetkin endüstriyel reklam ürünleri üreticileri arasındadır.

Investors