Hızlı İletişim

Marka Kimliği Bileşenleri İçin İyi Mühendislik ve Üretim Uygulamaları

icon_widget_image Ömerli Mah. Kurtini Sokak No:22 Hadımköy / Arnavutköy icon_widget_image +90 (212) 771 50 50 icon_widget_image info@dsign.com.tr

Dsign, İstanbul Uluslararası Havalimanı’na (IST) 30 kilometre (18 mil) uzaklıktadır.

DSIGN HAKKINDA

Tek Merkezden Çoklu Çözüm Ortağınız

Dsign, üretebildiği tüm pazarlama öğeleri ile markanızın müşterilerle karşılaştığı iç ve dış tüm alanlarda imajınızı ve müşteri deneyiminizi maksimize eder.

Proje ihtiyaçlarınızı global kalite standartlarında üreterek projenizin tek noktadan yönetimini sağlar.

Projelere Katkımız

Projelere Katkımız

Proje Yönetimi

İyi bir proje yönetiminin olmazsa olmazı, bir projedeki belirsizlik düzeyini kontrol etme, uygun iletişim kanallarının kurulması ve sürdürülmesi için mühendislik birikiminin tam olmasıdır. Kapsam, zaman, maliyet ve kalite değişkenleri, proje yönetimi için bir kısıtlamalar sistemi oluşturabilir. Dsign Proje Yönetimi, heterojen nitelikteki birbiriyle ilişkili kısıtlamalar arasında en iyi ödünleşimi tanımlamak, oluşturmak ve sürdürmek için yüksek tecrübeye sahiptir.

Değer Mühendisliği

Değer mühendisliği, işlevsellikten ödün vermeden malzeme ve yöntemlerin daha uygun alternatiflerle değiştirilmesini teşvik eder. Yalnızca çeşitli bileşenlerin ve malzemelerin işlevlerine odaklanır. Bir ürün, hizmet veya projelerin temel elemanlarını belirler, bu elemanların fonksiyonlarını analiz eder, fonksiyonların çalışmasında alternatif çözümleri geliştirir, değerlendirir, çözüm seçeneklerinin maliyet dağılımın oluşturur, bu seçeneklerin başarılı olanlarını detaylı hale getirir.

Prototip Hizmetleri

Dsign, her proje için prototip üretimi yapabilecek bilgi, teknik ekipman ve insan kaynağına sahiptir. Prototip oluşturma, ürün tasarımcılarının potansiyel proje zorlukları ve/veya deneyim sorunlarını belirlemesine olanak tanır. Biçimden işleve, bu aşama, tasarımınızla ilgili tüm risk faktörlerini analiz edebilirsiniz. Prototip üretmek, nihai hedeflerinize ulaşmanız için ideal yöntem ve hammadde bileşimlerinizi kolayca belirlemenizi sağlar.

Global Akreditasyon

Dsign, yerel özel ihtiyaçları, küresel başarı hedefleriyle birleştirmek için deneyimli tek merkezden çoklu çözüm üreticisidir. Bütün ülkelerde, çözüm ortakları ve lojistik altyapısıyla, global markalarca tercih edilmektedir. Dsign, sahip olduğu standartlar ve üretim kalitesiyle, yıllardır birçok ulusal ve global markanın bağımsız denetimlerinden geçerek tanımlı üreticiler listesine girmiştir.

Lojistik ve Montaj

Tecrübeli lojistik hizmet ekiplerimiz, oldukça kapsamlı lojistik ve yerinde kurulum projelerinin idaresinde uzmanlaşmışlardır. Markaların ürünlerinin zamanında, sorunsuz ve belirlenen bütçelere uygun olarak teslim edilip uzman ekipler tarafından kurulmasını sağlar. Projenin büyüklüğüne bağlı olarak hem kendi hem yerel partnerlerinin imkanlarını kullanabilir.

Bakım ve Servis

Dsign, proje kullanım süresinin uzatılması için 7/24-365 gün, bütün coğrafyalarda, aralıksız bakım ve servis hizmeti sunar. Yedek parça, yerinde ve fabrika ortamında bakım onarım, anlık yerinde müdahale, taşıma ve depolama fonksiyonlarıyla kullanıcı deneyimi ve marka imajının kesintisiz en yüksek seviyede sunulmasını sağlar.

Projeler

Projeler
MÜŞTERİLERİMİZ

Her proje için optimum çözümler üretiyoruz

Haberler

GÜNCEL

Projelerden

Tamamlanan