BRAND STORE - SHOP IN SHOP - DISPLAY - SIGNAGE - DIGITAL PRINT
ANASAYFA HAKKIMIZDA FAALİYETLER REFERANSLAR DSIGN'DA ÇALIŞMAK İLETİŞİM MÜŞTERİ GİRİŞİ

Tr | Eng

Yapılan araştırmalara göre müşterilerinizin %74'ü satın alma kararlarını mağaza içerisinde vermektedir. Dsign ailesi, 1985'ten bu yana markanıza uygun çözümleri sunarak pazarlama faaliyetlerinizin bu en önemli aşamasında size destek sağlamaktadır. Global gücümüz, deneyimli ekibimiz ve son teknolojiyi barındıran makine parkurumuz bizi duyarlı bir ortak ve somut sonuçlar isteyen tüm müşteriler için mükemmel bir seçenek haline getirmektedir.

Dsign; tabelalar, yönlendirmeler, fuar standları, ATM kabinleri, kiosklar, dijital baskı ve dekoratif ürünler, mağaza içinde ve dışında mağaza sistemleri ve iletişim çözümleri tasarlayıp üretmektedir.
İş Bankası Yeni Konsept Bankamatik Uygulamaları

Puma, Olimpiyat Heyecanını Bizimle Renklendirdi!

204 ülkenin katıldığı ve dünya tarafından büyük bir heyecanla takip edilen 2012 Londra Olimpiyatlarında büyük başarı gösteren Jamaika'lı atlet Usain St. Leo Bolt'un başarısını, "everyone can bolt" sloganıyla vitrin camlarına ve mağaza içlerindeki ürün standlarına taşıyan Puma, bu spor sevgisini tüm mecralarında bizimle renklendirdi.
Eylül 2012
İş Bankası Yeni Konsept Bankamatik Uygulamaları

DESIGN BRANDBOOK VOL.02

DESIGN BRANDBOOK VOL02 ile www.designanddesign.com 'da ödül alan tasarımlardan oluşan "Book of the year Vol.4" kitabındayız. 160'dan fazla ülkeden tasarımların yer aldığı sitede her yıl ödül alanlar katalogda yer almakta ve kataloğun tüm dünyaya dağıtımı yapılmaktadır.
Ekim 2012
Turkcell logo değişimleri devam ediyor

Turkcell logo değişimleri devam ediyor.

Türkiye’nin iletişim devi Turkcell, ülke genelinde tüm satış noktalarındaki eski logolarının ve mağazaların içinde bulunan kurumsal görsel değişimlerinde Dsign’ı tercih etti. Üstün kalite anlayışımız ve güçlü lojistik ağımız sayesinde ülkemizin dörtbir yanında logo ve görsel değişimleri gerçekleştirilen mağazaların yeni görünümleri büyük beğeni topladı. Üretiminden montajına kadar geçen süreçte, kalite normlarına eksiksiz uyularak, sorunsuz bir uygulama gerçekleştirildi.
Mart 2012
Çekok Grup filo değişim projesinde Dsign’ı tercih etti

Çekok Grup filo değişim projesinde Dsign’ı tercih etti.

Türkiye’nin lider narenciye üreticisi Çekok Grup, soğuk zincir filosuna ait araçların giydirilmesi projesinde profesyonelliğimiz, vazgeçilmez kalite anlayışımız, geçmişte gerçekleştirdiğimiz ve oldukça geniş frigofirik araç kaplama referanslarımızdan dolayı bizi tercih etti. Uzun ve geniş araçlardan oluşan filonun dorse ve kupa giydirmeleri profesyonel ekiplerimiz tarafından bir ay gibi kısa bir süre içerisinde, kış şartlarının olumsuzluklarına rağmen, kapalı uygulama alanımızda uygulama kriterlerine uyularak gerçekleştirildi ve bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlandı.
Mart 2012
Rusya Vladivostok Havalimanı

Rusya Vladivostok Havalimanı

Pasifik kıyılarında Rusya'nın Çin, Güneykore ve Japonya'ya açılacak kapısı, yeni yapılmakta olan Vladivostok Uluslararası Havalimanı reklam işlerini ve çeşitli mobilya uygulamalarını kapsayan ihalesini Dsign kazandı. Uygulama kapsamındaki tüm ürünler İstanbul İkitelli fabrikamızda üretilip, önce Moskova, ardından 21 gün süren bir tren yolculuğuyla Vladivostok'a ulaştıktan sonra montajları da tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.
Kasım 2011
Denizbank Gençlik Şubeleri, artık özel mekanlarda hizmet veriyor.

Denizbank Gençlik Şubeleri, artık özel mekanlarda hizmet veriyor.

Projesi Denizbank ve Dsign'in ortak çalışmaları ile yaratılan Gençlik Şu- besi konseptini faaliyete geçirdik. Açıkdeniz Platformunun ön plana çıkarıldığı, hi-tec ürünlerin kullanıldığı ve alışılagelmiş banka şubelerinden farklı bir dizayna sahip, dinamik çiz giler taşıyan şubeler büyük beğeni topladı. Şube içinde ve dışındaki tüm İnşaat, mobilya dekorasyon, led aydınlatmalı reklam mecraları, büyük bir titizlik ve özverili çalışmalar sonucu istenilen neticeyi verdi. Şube iç ve dış duvarlarında 3M Scotchprint Folyo Üzeri Dijital Baskılar ve yerlerde Floorgraphics Ürünler kullanıldı.
Kasım 2011
Copyright © 1985-2013 Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş.
 
Web Tasarım & Teknoloji | Grapixel Web Tasarım